Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY, furculă, etichetă, 5X60mm, 12...24 VDC, M8
1.812,00 Lei
1.497,52 Lei
în stoc
SKU
XUYFA983005COS
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, fork, label, 5X60mm, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Design senzor | Fork |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Emisie | Infraroșu, continuu |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ sau 1 ND programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Seria ambalare |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu anodizat |
|---|---|
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Solid state |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închisă) |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| LED de stare | Niciun obiect prezent: 1 LED (verde), mod ajustare și blocare tastatură: 1 LED (roșu) |
| Consum de curent | 40 mA fără sarcină |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7.3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.069 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 6 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.593 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYFA983005COS |
| Unitate de măsura | Pce |





