Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY, furcă, etichetă, 3X60mm, 12...24 VDC, M8
1.229,00 Lei
1.015,70 Lei
în stoc
SKU
XUYFA983003COS
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, fork, label, 3X60mm, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip de senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea sensorului | XUY |
| Design senzor | Furculă |
| Sistem de detecție | Fascicul transparent |
| Emisie | Infraroșu, continuu |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discret | PNP și NPN |
| Funcție ieșire discret | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Seria de ambalare |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu anodizat |
|---|---|
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție inversare polaritate |
| LED indicator stare | Niciun obiect prezent: 1 LED (verde), mod ajustare și blocare tastatură: 1 LED (roșu) |
| Consum curent | 40 mA fără sarcină |
| Capacitate comutație în mA | 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Întârziere maximă recuperare | - |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.062 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 35 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.474 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYFA983003COS |
| Unitate de măsura | Pce |





