Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY, furcă, 2X40mm, 12...24 VDC, M8
1.525,00 Lei
1.260,33 Lei
în stoc
SKU
XUYF953002COS
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, fork, 2X40mm, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUY |
| Design senzor | Diapozitiv |
| Sistem de detecție | Fascicul direct |
| Material | Metalic |
| Emisie | Infraroșu, continuu |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tip ieșire discretă | PNP/NPN |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Control deplasării uneltelor detectarea marcajelor pe film translucid detectarea suprapunerii foilor detectare pe mașina de etichetare control deviației laterale control poziției centurii control poziției coliviei de ridicare |
Complementar
| Material carcasă | Carcasă din aluminiu vopsit rezistentă |
|---|---|
| Tip ieșire | Stare solidă |
| [Us] tensiune de alimentare nominal | 12...24 V CC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Cădere de tensiune | <1 V la 10 mA (stare închisă), <2 V la 100 mA (stare închisă) |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Întârziere maximă recuperare | - |
| Consum de curent | 40 mA fără sarcină |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Înălțime pachet 1 | 3.4 CENTIMETER |
|---|---|
| Lățime pachet 1 | 7.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.055 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr de unități în pachet 2 | 15 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Greutate pachet 2 | 0.996 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYF953002COS |
| Unitate de măsura | Pce |





