Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY 989, emițător, 12...24 VDC, cablu 2 m
392,00 Lei
323,97 Lei
în stoc
SKU
XUYE989IR
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY 989, emitter, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUY |
| Design senzor | Miniatur |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Rază de detecție | > 1...5 m |
| Material | Plastic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 2-fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transport și seria de control acces |
| Emisie | - |
Complementar
| Material carcasă | ABS |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Material capac | PVC |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | - |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA (stare închisă), <1 V la 10 mA (stare închisă) |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | < 25 mA fără sarcină |
| Timp de răspuns | 1 ms |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Imunitate la lumina ambiantă | 10000 lux lumină naturală, 5000 lux lampă incandescență |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529, IP67 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.059 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 35 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.407 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYE989IR |
| Unitate de măsura | Pce |





