Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY, ampli pentru fibră, sticlă, 12...24 VDC, M8
800,00 Lei
661,16 Lei
în stoc
SKU
XUYAFVCO966S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, ampli for fibre, glass, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Numele seriei | Application assembly |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Emisie | Red LED |
Complementar
| Designul senzorului | Fiber design |
|---|---|
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Material | Plastic |
| Material carcasă | Policarbonat |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Solid state |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M8, 4 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutare | - |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 40 mA fără sarcină |
| Întârziere răspuns | - |
| Întârziere recuperare | 5 ms fibră de sticlă 3 mm |
| Configurare | Ajustare sensibilitate folosind modul +/- teach |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.7 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.047 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 35 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.09 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYAFVCO966S |
| Unitate de măsura | Pce |





