Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XUYAFVCO946S - Senzori fotoelectrici XU, XUY, amplificator pentru fibră, sticlă, 12...24 VDC, cablu 2 m
968,00 Lei
800,00 Lei
în stoc
SKU
XUYAFVCO946S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, ampli for fibre, glass, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Ansamblu de aplicație |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Emisie | Red LED |
Complementar
| Design senzor | Design cu fibră optică |
|---|---|
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Material | Plastic |
| Material carcasă | Policarbonat |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NÎ programabil |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M8, 4 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție contra polarității inverse |
| Capacitate de comutație în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutație | - |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 40 mA fără sarcină |
| Întârziere răspuns | - |
| Întârziere recuperare | 5 ms fibră de sticlă 3 mm |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu mod teach |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.047 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 35 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.14 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYAFVCO946S |
| Unitate de măsura | Pce |





