Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY, amplificator pentru fibră, plastic, 12...24 VDC, M8
851,00 Lei
703,31 Lei
în stoc
SKU
XUYAFPCO966S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, ampli for fibre, plastic, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Application assembly |
| Denumire senzor | XUY |
| Emisie | Red LED |
Complementar
| Design senzor | Design cu fibră optică |
|---|---|
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Material | Plastic |
| Material carcasă | Policarbonat |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Solid state |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Conectare electrică | 1 conector tată M8, 4 pini |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Capacitate comutare în mA | 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Frecvență comutare | - |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 40 mA fără sarcină |
| Întârziere răspuns | - |
| Întârziere recuperare | 5 ms fibră optică plastică 2,2 mm |
| Configurare | Ajustare sensibilitate folosind modul teach +/- |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform EN/IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 12.8 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.05 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachetul 2 | 35 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.415 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYAFPCO966S |
| Unitate de măsura | Pce |





