Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XUYAFPCO946S - Senzori fotoelectrici XU, XUY, amplificator pentru fibră, plastic, 12...24 VDC, M8
949,00 Lei
784,30 Lei
în stoc
SKU
XUYAFPCO946S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, ampli for fibre, plastic, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Numele seriei | Application assembly |
| Numele senzorului | XUY |
| Emisie | Red LED |
Complementar
| Design senzor | Fiber design |
|---|---|
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Material | Plastic |
| Material carcasă | Policarbonat |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip de ieșire | Solid state |
| Funcție de ieșire discretă | 1 NO sau 1 NÎ programabil |
| Tip de ieșire discretă | PNP și NPN |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Conectare electrică | 1 conector mascul M8, 4 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutare | - |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 40 mA fără sarcină |
| Întârziere de răspuns | - |
| Recuperare întârziere | 5 ms fibră optică din plastic 2.2 mm |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu mod teach |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.048 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 35 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.118 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYAFPCO946S |
| Unitate de măsura | Pce |





