Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUY, amplificator pentru fibră, iluminare, 12...24 VDC, M8
1.936,00 Lei
1.600,00 Lei
în stoc
SKU
XUYAFLCO966S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUY, ampli for fibre, illumination, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume senzor | XUY |
| Nume serie | Ansamblu aplicație |
| Aplicație specifică produs | Testarea farurilor mașinilor pe linia de producție, verificarea funcționării luminilor indicatoare pe aparatele electrice |
| Material carcasă | Policarbonat |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Construcție senzor | Construcție cu fibră |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M8, 4 pini |
| Material | Plastic |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Frecvență de comutare | < 5 Hz |
Complementar
| Certificări produs | CE |
|---|---|
| Reglare | Cu ajustare sensibilitate |
| Consum curent | < 40 mA |
| LED stare | Semnal ieșire: 1 LED (verde), limită detecție: 1 LED (roșu), întârziere timp activă: 1 LED (roșu) |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Capacitate comutare în mA | 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Tensiune stare 0 garantată | < 1,4 V |
| Tensiune stare 1 garantată | > 3 V |
| Interval întârziere timp | 0...5 s incremente ajustare întârziere, 0...5 s incremente ajustare întârziere |
| Cădere tensiune | <2 V (stare închis) |
| Întârziere răspuns | 100 ms |
| Recuperare întârziere maximă | - |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform cu IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.05 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 15 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.948 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUYAFLCO966S |
| Unitate de măsura | Pce |





