Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XUY686CD4A03M12 - Senzor fotoelectric XU cu role 686mm, distanță 4 lentile 162mm, IP65, cablu 0,3 m, M12
1.093,00 Lei
903,31 Lei
în stoc
SKU
XUY686CD4A03M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric XU Roller Sensor 686mm 4 lens Space 162mm, IP65, Cable 0,3 m, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație, sistem de transport și control de acces |
| Tip de senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Construcția senzorului | Senzor cu rolă |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Metalic |
| Tip de semnal de ieșire | Discret |
| Tip de circuit de alimentare | DC |
| Tehnica de conectare | 4 fire |
| Tip de ieșire discretă | PNP |
| Funcție de ieșire discretă | 1 NO |
| Conectare electrică | 1 conector de telecomandă M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produsului | Sistem de transport |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip de ieșire | Stare solidă |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Timp de răspuns | 1 ms |
| Limitele tensiunii de alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 9 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 63 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.8 KILOGRAM |
| Înălțime ambalaj 2 | 9 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 9 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 63 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 0.8 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 5 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY686CD4A03M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





