Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU cu role 533mm 6 lentile Spațiere 54mm, IP50, Cablu 0,3 m, M12
700,00 Lei
578,51 Lei
în stoc
SKU
XUY533NA6P03M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric XU Roller Sensor 533mm 6 lens Space 54mm, IP50, Cable 0,3 m, M12
Principal
| Gamă de produse | Senzori fotoelectrici Telemecanique XU |
|---|---|
| Numele seriei | Aplicație, sistem de transportor și control de acces |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Numele senzorului | XUY |
| Design senzor | Senzor cu rolă |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NÎ |
| Conectare electrică | 1 conector M12 la distanță, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transportor |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Timp de răspuns la întârziere | 1 ms |
| Limite tensiune de alimentare | 18-30 V CC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțimea pachetului 1 | 9 CENTIMETER |
| Lățimea pachetului 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungimea pachetului 1 | 63 CENTIMETER |
| Greutatea pachetului 1 | 0.8 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY533NA6P03M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





