Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU cu role 420mm 3 lentile Spațiere 108mm, IP50, Cablu 0,3 m, M8
508,00 Lei
419,83 Lei
în stoc
SKU
XUY420BC3A03M8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric XU Roller Sensor 420mm 3 lens Space 108mm, IP50, Cable 0,3 m, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație, sistem de transportare și control de acces |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUY |
| Proiectare senzor | Senzor cu role |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ sau 1 ND |
| Conectare electrică | 1 conector remote M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transportare |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Cădere tensiune | <2 V la 100 mA |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Întârziere răspuns | 1 ms |
| Limite tensiune de alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 63 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.4 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 10 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY420BC3A03M8 |
| Unitate de măsura | Pce |





