Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, design cu fibră mecatherm fascicul prin traversare focalizat
534,00 Lei
441,32 Lei
în stoc
SKU
XUY41013
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, focal through beam mecatherm fiber design
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUY |
| Design senzor | Design cu fibră |
| Sistem de detecție | Fascicul direct |
| Rază de detecție | > 0...0.1 m |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector M12 de tip masculin la distanță, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transport |
| Emisie | - |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Cu stare solidă |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | - |
| LED indicator de stare | - |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA (stare închisă) |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție împotriva suprasarcinii și scurtcircuitului) |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Timp de răspuns | 1 ms |
| Limite tensiune de alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.034 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.887 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY41013 |
| Unitate de măsura | Pce |





