Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - SENZOR CU ROLĂ PENTRU TRANSPORTOR 407MM N1
508,00 Lei
419,83 Lei
în stoc
SKU
XUY407AF1P1M8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
ROLLER SENSOR FOR CONVEYOR 407MM N1
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Numele seriei | Aplicație, sistem de bandă transportoare și control acces |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUY |
| Design senzor | Senzor cu rolă |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Metalic |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Conectare electrică | 1 conector la distanță M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de bandă transportoare |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Cădere tensiune | <2 V la 100 mA |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | < 35 mA fără sarcină |
| Timp răspuns | 1 ms |
| Limite tensiune alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Cantitate vânzare indivizibilă | 5 |
|---|
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY407AF1P1M8 |
| Unitate de măsura | Pce |





