Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - SENZOR CU ROLE 406MM P108 N3 M12
472,00 Lei
390,08 Lei
în stoc
SKU
XUY406NC3H03M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
ROLLER SENSOR 406MM P108 N3 M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație, sistem transportor și control acces |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUY |
| Design senzor | Senzor cu rolă |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC |
| Conexiune electrică | 1 conector M12 la distanță, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem transportor |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Cădere tensiune | <2 V la 100 mA |
| Capacitate comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | < 35 mA fără sarcină |
| Întârziere răspuns | 1 ms |
| Limite tensiune alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
|---|
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY406NC3H03M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





