Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric de sistem de transport bandă XUY
4.680,00 Lei
3.867,77 Lei
în stoc
SKU
XUY40330400
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
XUY photoelectric conveyor system sensor
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUY |
| Design senzor | Design cu fibră optică |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Distanță de detecție | > 0...0.1 m |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12 la distanță, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transport |
| Emisie | - |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Sticlă |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | - |
| LED de stare | - |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA (stare închisă) |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum curent | < 35 mA fără sarcină |
| Răspuns cu întârziere | 1 ms |
| Limite tensiune de alimentare | 18-30 V CC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 22.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 37 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.517 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S04 |
| Număr unități în pachet 2 | 20 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 11.32 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY40330400 |
| Unitate de măsura | Pce |





