Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, fibră de sticlă înaltă temperatură, tranzit
1.065,00 Lei
880,17 Lei
în stoc
SKU
XUY40327350
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, fv e r glass fibre high temperature thru
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Design senzor | Design cu fibră optică |
| Sistem de detecție | Fascicul străpungător |
| Rază de detectare | > 0...0.1 m |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul remote M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transportor |
| Emisie | - |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Sticlă |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | - |
| LED de stare | - |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA (stare închisă) |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutare | 500 Hz |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Întârziere de răspuns | 1 ms |
| Limite tensiune de alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Certificări produs | CE |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 2.5 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 13.5 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 18.5 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.32 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S01 |
| Numărul de unități în ambalaj 2 | 10 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 3.379 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY40327350 |
| Unitate de măsura | Pce |





