Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - FV E R STICLĂ FIBRĂ TEMPERATURĂ ÎNALTĂ THRU
2.094,00 Lei
1.730,58 Lei
în stoc
SKU
XUY40324
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
FV E R GLASS FIBRE HIGH TEMPERATURE THRU
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUY |
| Design senzor | Design cu fibră optică |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Rază de detecție | > 0...0.1 m |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3 conductoare |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector M12 mascul la distanță, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem transportor |
| Emisie | - |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Sticlă |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Solid state |
| [Us] tensiune alimentare nominală | - |
| LED stare | - |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA (stare închis) |
| Capacitate comutație în mA | 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Consum curent | < 35 mA fără sarcină |
| Delay răspuns | 1 ms |
| Limite tensiune alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 2.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 13.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 18.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.245 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 10 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.618 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY40324 |
| Unitate de măsura | Pce |





