Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - SENZOR CU ROLE 400MM P93,1 N3 M12
1.503,00 Lei
1.242,15 Lei
în stoc
SKU
XUY400NB3A03M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
ROLLER SENSOR 400MM P93,1 N3 M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație, sistem de transport și control acces |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Design senzor | Senzor cu rolă |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC |
| Conexiune electrică | 1 conector M12 la distanță, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transport |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Răspuns la întârziere | 1 ms |
| Limite tensiune alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
|---|
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY400NB3A03M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





