Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU cu role 400mm 3 lentile Distanță 93,1mm, IP65, Cablu 0,2 m, M12
774,00 Lei
639,67 Lei
în stoc
SKU
XUY400JB3P02M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric XU Roller Sensor 400mm 3 lens Space 93,1mm, IP65, Cable 0,2 m, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație, sistem de transport și control acces |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUY |
| Design senzor | Senzor cu rolă |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conectare electrică | 1 conector de telecomandă M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transport |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție supraîncărcare și scurtcircuit) |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Răspuns în întârziere | 1 ms |
| Limite tensiune alimentare | 18-30 V CC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 în conformitate cu IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 0.3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 0.3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 5.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.5 KILOGRAM |
| Înălțime pachet 2 | 0.3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 0.3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 5.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.5 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 5 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY400JB3P02M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





