Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU cu role 400mm 3 lentile Spațiu 108mm, IP50, Cablu 1 m, M12
577,00 Lei
476,86 Lei
în stoc
SKU
XUY400BC3H1M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric XU Roller Sensor 400mm 3 lens Space 108mm, IP50, Cable 1 m, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Numele seriei | Aplicație, sistem de transport cu benzi și control de acces |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Design senzor | Senzor cu role |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ sau 1 ND |
| Conexiune electrică | 1 conector îndepărtat M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produsului | Sistem de transport cu benzi |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Timp de răspuns | 1 ms |
| Limite de tensiune de alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 63 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.3 KILOGRAM |
| Înălțime pachet 2 | 9 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 63 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 300 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 10 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY400BC3H1M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





