Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU cu role 380mm 2 lentile Spațiu 162mm, IP65, Cablu 0,2 m, M12
628,00 Lei
519,01 Lei
în stoc
SKU
XUY380MD2P02M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric XU Roller Sensor 380mm 2 lens Space 162mm, IP65, Cable 0,2 m, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație, sistem de transport și control de acces |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUY |
| Design senzor | Senzor cu rolă |
| Sistem de detecție | Diffuse |
| Material | Metalic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ |
| Conexiune electrică | 1 conector la distanță M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transport |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Solid state |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Timp de răspuns | 1 ms |
| Limite tensiune alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 38 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.087 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | P12 |
| Număr unități în pachet 2 | 20 |
| Înălțime pachet 2 | 2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 38 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 87 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare nedivizibilă | 5 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY380MD2P02M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





