Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor fotoelectric XU cu role 355mm 4 lentile Spațiu 54mm, IP50, Cablă 0,3 m, M12
640,00 Lei
528,93 Lei
în stoc
SKU
XUY355AA4A03M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric XU Roller Sensor 355mm 4 lens Space 54mm, IP50, Cable 0,3 m, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație, sistem de transport și control de acces |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUY |
| Design senzor | Senzor cu rolă |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Metalic |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conexiune electrică | 1 conector M12 la distanță, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Sistem de transport |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu |
|---|---|
| Material lentilă | Policarbonat |
| Material capac | PVC |
| Tip ieșire | Solid state |
| Cădere de tensiune | <2 V la 100 mA |
| Capacitate comutare în mA | 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Consum de curent | < 35 mA fără sarcină |
| Răspuns întârziere | 1 ms |
| Limite tensiune alimentare | 18-30 V DC |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP50 conform IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 63 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.5 KILOGRAM |
| Înălțime pachet 2 | 9 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 63 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 500 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 5 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUY355AA4A03M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





