Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, senzor ultrasonic cu furca pentru etichete 60x3, 12...24 V DC, PNP NO/NC conectare M8
3.123,00 Lei
2.580,99 Lei
în stoc
SKU
XUVU06M3PSNM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, ultrasonic sensor label fork 60x3, 12...24 V DC, PNP NO/NC connect M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Application packaging |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUV |
| Design senzor | Fork |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Emisie | Ultrasonic |
| Tip setare | Cu |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-wire |
| Tip ieșire discret | PNP |
| Funcție ieșire discret | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecția etichetelor transparente |
Complementar
| Material carcasă | Aliaj de zinc |
|---|---|
| Setare | Potențiometru numeric |
| Material lentilă | PC |
| Precizie | +/- 0.20 mm la 120 m/min |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Lungime etichetă | 2 MILIMETRU |
| Tip ieșire | Solid state |
| Distanță între etichete | 2 MILIMETRU |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Viteză de trecere a obiectului | 180 METRU_PE_MINUT |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben), mod ajustare și blocare tastatură: 1 LED (roșu) |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la supraîncărcare și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune maximă | - |
| Întârziere inițiala în sus | 30 MILISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 0.3 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.6 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 1 | 7.2 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 1 | 12.8 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 1 | 0.162 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 15 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 2 | 2.616 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVU06M3PSNM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





