Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, senzor ultrasonic cu furcă pentru etichete 60x3, 12...24 V DC, NPN NO/NÎ conectare M8
2.700,00 Lei
2.231,40 Lei
în stoc
SKU
XUVU06M3NSNM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, ultrasonic sensor label fork 60x3, 12...24 V DC, NPN NO/NC connect M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Application packaging |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUV |
| Design senzor | Fork |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Emisie | Ultrasonic |
| Tip reglaj | Cu |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de conectare | 4-wire |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecția etichetelor transparente |
Complementar
| Material carcasă | Aliaj de zinc |
|---|---|
| Reglaj | Potențiometru numeric |
| Material lentilă | PC |
| Precizie | +/- 0.20 mm la 120 m/min |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Lungime etichetă | 2 MILIMETRU |
| Tip ieșire | Solid state |
| Distanță între etichete | 2 MILIMETRU |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Viteză de trecere a obiectului | 180 METRU_PE_MINUT |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben), mod ajustare și blocare tastatură: 1 LED (roșu) |
| Capacitate de comutație în mA | <= 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Cădere de tensiune maximă | - |
| Întârziere inițială sus | 30 MILISECUNDĂ |
| Întârziere de răspuns | 0.3 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conforming to IEC 60529 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitude = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (duration = 11 ms) conforming to IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.6 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 1 | 7 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 1 | 0.162 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 15 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 2 | 2.592 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVU06M3NSNM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





