Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
Senzori fotoelectrici TELEMECANIQUE SENSORS XU, senzor ultrasonic tip furcă etichete 60x3, 12...24 V DC, conectare PNP/NPN NO/NÎ M8
2.823,00 Lei
2.333,06 Lei
în stoc
SKU
XUVU06M3KSNM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, ultrasonic sensor label fork 60x3, 12...24 V DC, PNP/NPN NO/NC connect M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Application packaging |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUV |
| Design senzor | Fork |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Emisie | Ultrasonic |
| Tip reglare | Fără |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-wire |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Funcție ieșire discretă | 2 NO/NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector tată M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecția etichetelor transparente |
Complementar
| Material carcasă | Aliaj de zinc |
|---|---|
| Reglare | Potențiometru numeric |
| Material lentilă | PC |
| Precizie | +/- 0.20 mm la 120 m/min |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Lungime etichetă | 2 MILLIMETER |
| Tip ieșire | Solid state |
| Distanță între etichete | 2 MILLIMETER |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Viteză de trecere a obiectului | 180 METER_PER_MINUTE |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben), mod reglare și blocare tastatură: 1 LED (roșu) |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere tensiune maximă | - |
| Întârziere prima ridicare | 30 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.3 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 3.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 7.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.16 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 15 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.588 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVU06M3KSNM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





