Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Furculă ultrasonică de etichetare Adâncime 60mm Sn3mm PNP IOLink Connect M8
2.541,00 Lei
2.100,00 Lei
în stoc
SKU
XUVU04M3PM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ultrasonic label fork Depth 60mm Sn3mm PNP IOLink Connect M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Application packaging LABELLING DETECTION |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUV |
| Design senzor | Fork |
| Sistem de detecție | Through beam |
| Emisie | Ultrasonic |
| Tip configurare | Butoane teach sau IO-Link |
| Material | Valox zamac |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecție etichete detecție etichete transparente detecție pe mașină de etichetare |
Complementar
| Material carcasă | Valox zamac |
|---|---|
| Configurare | Sensibilitate prin IO-Link ajustare sensibilitate cu mod teach |
| Precizie | la 240m/min (pentru lungime etichetă 2 mm, decalaj 2 mm)m/mn |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Lungime etichetă | 2 MILIMETRU |
| Tip ieșire | Discret |
| Distanță între etichete | 1 MILIMETRU |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | - |
| Viteză de trecere a obiectului | 4 METRU_PE_SECUNDĂ |
| LED de stare | - |
| Consum curent | 0.05 mA |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA |
| Frecvență comutare | 1.1 kHz |
| Întârziere inițială sus | 300 MILISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 0.44 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Certificări produs | CE cULus UKCA |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP65 conform EN/IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 1 | 6 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 1 | 0.095 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 35 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 2 | 3.325 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVU04M3PM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





