Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Furcă cu etichetă ultrasonică Adâncime 60mm Sn3mm PNP IOLink Cablu 2m
2.543,00 Lei
2.101,65 Lei
în stoc
SKU
XUVU04M3PL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ultrasonic label fork Depth 60mm Sn3mm PNP IOLink Cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Ambalare aplicație DETECȚIE ETICHETE |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUV |
| Design senzor | Furculă |
| Sistem de detecție | Fascicul traversant |
| Emisie | Ultrasonic |
| Tip de reglare | Butoane de teach sau IO-Link |
| Material | Valox zamac |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecție etichete detecție etichete transparente detecție pe mașină de etichetare |
Complementar
| Material carcasă | Valox zamac |
|---|---|
| Reglare | Sensibilitate prin IO-Link reglare sensibilitate cu mod teach |
| Precizie | la 240m/min (pentru lungime etichetă 2 mm, spațiu 2 mm)m/mn |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Lungime etichetă | 2 MILIMETRU |
| Tip ieșire | Discret |
| Distanță între etichete | 1 MILIMETRU |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | - |
| Viteză de trecere a obiectului | 4 METRU_PE_SECUNDĂ |
| LED de stare | - |
| Consum de curent | 0.05 mA |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA |
| Întârziere la pornire | 300 MILISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 0.44 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform EN/IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 1 | 11.2 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 1 | 0.12 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 16 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 2 | 1.92 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVU04M3PL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





