Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor ultrasonic cu furcă de etichetă Adâncime 60mm Sn3mm NPN IOLink Cablu 2m
2.585,00 Lei
2.136,36 Lei
în stoc
SKU
XUVU04M3NL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ultrasonic label fork Depth 60mm Sn3mm NPN IOLink Cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Ambalaj aplicație DETECȚIE ETICHETE |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUV |
| Design senzor | Diapason |
| Sistem de detecție | Fascicul traversant |
| Emisie | Ultrasonic |
| Tip de reglare | Butoane de învățare sau IO-Link |
| Material | Valox zamac |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discret | NPN |
| Funcție ieșire discret | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecție etichete detecție etichete transparente detecție pe mașină de etichetare |
Complementar
| Material carcasă | Valox zamac |
|---|---|
| Reglare | Sensibilitate prin IO-Link ajustare sensibilitate cu mod învățare |
| Precizie | la 240m/min (pentru lungime etichetă 2 mm, spațiu 2 mm)m/mn |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Lungime etichetă | 2 MILIMETRU |
| Tip ieșire | Discret |
| Distanță între etichete | 1 MILIMETRU |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | - |
| Viteza de trecere a obiectului | 4 METRU_PE_SECUNDĂ |
| LED de stare | - |
| Consum de curent | 0.05 mA |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA |
| Întârziere inițială | 300 MILISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 0.44 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform EN/IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 1 | 11.2 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 1 | 0.12 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 16 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 2 | 1.92 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVU04M3NL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





