Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Furcă ultrasonică 37mm SN 3mm NPN Pigtail 20cm Conector M12
2.585,00 Lei
2.136,36 Lei
în stoc
SKU
XUVU04M3NL02M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ultrasonic Fork 37mm SN 3mm NPN Pigtail 20cm Connector M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Application packaging LABELLING DETECTION |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUV |
| Design senzor | Fork |
| Sistem de detecție | Through beam |
| Emisie | Ultrasonic |
| Tip reglare | Butoane teach sau IO-Link |
| Material | Valox zamac |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecția etichetelor detecția etichetelor transparente detecție pe o mașină de etichetare |
Complementar
| Material carcasă | Valox zamac |
|---|---|
| Reglare | Sensibilitate prin IO-Link ajustare sensibilitate cu mod teach |
| Precizie | la 240m/min (pentru lungime etichetă 2 mm, decalaj 2 mm)m/mn |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Lungime etichetă | 2 MILIMETRU |
| Tip ieșire | Discret |
| Distanță între etichete | 1 MILIMETRU |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | - |
| Viteză de trecere a obiectului | 4 METRU_PE_SECUNDĂ |
| LED de stare | - |
| Consum de curent | 0.05 mA |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA |
| Întârziere prima ridicare | 300 MILISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 0.44 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conformă cu EN/IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 1 | 6 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 1 | 0.095 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 14 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 2 | 1.512 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVU04M3NL02M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





