Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Furcu ultrasonic 37mm SN 3mm Push/Pull Cablu 2m 2 butoane
2.599,00 Lei
2.147,93 Lei
în stoc
SKU
XUVU04M3BL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ultrasonic Fork 37mm SN 3mm Push/Pull Cable 2m 2 button
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Application packaging LABELLING DETECTION |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUV |
| Design senzor | Fork |
| Sistem de detecție | Through beam |
| Emisie | Ultrasonic |
| Tip reglare | Taste teach sau IO-Link |
| Material | Valox zamac |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | Push-pull |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecția etichetelor detecția etichetelor transparente detecție pe o mașină de etichetare |
Complementar
| Material carcasă | Valox zamac |
|---|---|
| Configurare | Sensibilitate prin IO-Link ajustare sensibilitate cu mod teach |
| Precizie | la 240m/min (pentru lungime etichetă 2 mm, spațiu 2 mm)m/mn |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Lungime etichetă | 2 MILLIMETER |
| Tip ieșire | Discret |
| Distanță între etichete | 1 MILLIMETER |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | - |
| Viteză de trecere obiect | 4 METER_PER_SECOND |
| LED de stare | - |
| Consum de curent | 0.05 mA |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA |
| Întârziere first up | 300 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.44 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform EN/IEC 60529 |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 11.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.12 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 32 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.84 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVU04M3BL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





