Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUV, furculă, 50X60mm, 12...24 VDC, M8
807,00 Lei
666,94 Lei
în stoc
SKU
XUVR0605PBNM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUV, fork, 50X60mm, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Uz general |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUVR |
| Design senzor | Furcă |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Emisie | LED roșu, modulat |
| Material | Metalic/plastic |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcția ieșirii discrete | 1 NÎ |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M8, 3 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecție pe transportor mic |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu vopsit și poliamidă/sticlă |
|---|---|
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție la inversare de polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Cădere de tensiune | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | < 20 mA fără sarcină |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 0,75 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65, IP67 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1,6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 13,2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 16,5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,072 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachetul 2 | 6 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0,618 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVR0605PBNM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





