Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUV, 12...24 VDC, M8
623,00 Lei
514,88 Lei
în stoc
SKU
XUVR0303PANM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUV, 12...24 VDC, M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație manipulare materiale |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUY |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M8, 3 pini |
| Aplicație specifică produs | Detectare dinamică a trecerii obiectelor detectare statică a trecerii obiectelor |
Complementar
| Material lentilă | Altuglass |
|---|---|
| Material carcasă | Aluminiu vopsit |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Interval timp de întârziere | 0...5 s întârziere la deconectare |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Întârziere maximă recuperare | 0.1 ms |
| Cădere tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Întârziere prima conectare | 100 MILLISECOND |
| Consum curent | <= 150 mA fără sarcină |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu potențiometru |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn, amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1.8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 13.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 16.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.074 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 20 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 10.308 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 16.3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 1.8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 13.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.074 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVR0303PANM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





