Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, tip fascicul, Sn 2 mm, NU sau NÎ, conector M8
2.090,00 Lei
1.727,27 Lei
în stoc
SKU
XUVK0252S
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, thru beam, Sn 2 mm, NO or NC, M8 connector
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Application packaging |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUV |
| Design senzor | Fork |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Emisie | Infraroșu |
| Tip setare | Fără |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-fire |
| Tip ieșire discretă | PNP și NPN |
| Funcție ieșire discretă | 2 ND/NÎ programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mufă M8 ajustabil la 90°, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecția etichetelor |
Complementar
| Material carcasă | Aliaj de zinc |
|---|---|
| Setare | Teach mode |
| Material lentilă | Sticlă |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Solid state |
| [Us] tensiune de alimentare nominal | 12...24 V DC cu protecție împotriva polarității inverse |
| LED indicator stare | Senzor pregătit: 1 LED (verde), eroare citire: 1 LED (roșu), stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Consum de curent | <= 50 mA fără sarcină |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune maximă | - |
| Întârziere prima ridicare | 30 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.1 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 8.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 3.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.13 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 45 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 6.344 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVK0252S |
| Unitate de măsura | Pce |





