Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUV, furcă, manipulare, 30X30mm, 12..24VDC, cablu 2 m
822,00 Lei
679,34 Lei
în stoc
SKU
XUVH0312L5TQ
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUV, fork, handling, 30X30mm, 12..24VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație manipulare material |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUV |
| Design senzor | Fork |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Material | Plastic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-wire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Detecția steagurilor în ascensoare/transstocatoare, detecție dinamică a trecerii obiectelor |
Complementar
| Material lentilă | PMMA |
|---|---|
| Material carcasă | ABS/PC |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Solid state |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 150 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutare | <= 1 Hz |
| Cădere de tensiune | <1.5 V (stare închisă) |
| Răspuns cu delay | 0.5 ms |
| Delay prima activare | 30 MILLISECOND |
| Consum de curent | <= 20 mA fără sarcină |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-42 Hz) conformă IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conformă IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP54 conformă IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 2.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.22 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S03 |
| Număr unități în pachet 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 11.713 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVH0312L5TQ |
| Unitate de măsura | Pce |





