Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUV, cadru, 200X250mm, 12...24 VDC, M12
6.287,00 Lei
5.195,87 Lei
în stoc
SKU
XUVF250M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUV, frame, 200X250mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Application material handling |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUV |
| Design senzor | Frame |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Emisie | - |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 4-wire |
| Tip ieșire discretă | PNP sau NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecție dinamică a trecerii obiectelor detecție statică a trecerii obiectelor |
Complementar
| Material carcasă | Aluminiu vopsit |
|---|---|
| Material lentilă | Altuglass |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Cu ieșire alarmă |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| LED de stare | - |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune | <2 V (stare închisă) |
| Frecvență de comutare | > 5000 Hz |
| Consum curent | <= 150 mA fără sarcină |
| Interval întârziere | 0...5 s întârziere la deconectare |
| Întârziere prima conectare | 100 MILLISECOND |
| Întârziere maximă recuperare | - |
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu potențiometru |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn, amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 28.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 42.8 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 1.419 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S04 |
| Număr unități în pachet 2 | 6 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 9.476 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVF250M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





