Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, senzor fotoelectric furculă etichetă 40x3, 12...24 V DC, PNP NO/NC conectare M8
662,00 Lei
547,11 Lei
în stoc
SKU
XUVE04M3PSNM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, photoelec sensor label fork 40x3, 12...24 V DC, PNP NO/NC connect M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Ambalare pentru aplicații |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUV |
| Design senzor | Furculă |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Emisie | Infraroșu |
| Tip reglare | Cu |
| Material | PA (poliamidă) 12 |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnica de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Detecția etichetelor |
Complementar
| Material carcasă | Poliamidă |
|---|---|
| Configurare | Potențiometru numeric |
| Material lentilă | PC |
| Precizie | +/- 0,05 mm la 150 m/min |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Lungime etichetă | 2 MILLIMETER |
| Tip ieșire | Cu stare solidă |
| Distanță între etichete | 2 MILLIMETER |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Viteză trecere obiect | 200 METER_PER_MINUTE |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben), mod ajustare și blocare tastatură: 1 LED (roșu) |
| Capacitate comutație în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere tensiune maximă | - |
| Întârziere ridicare inițială | 30 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,1 MILLISECOND |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 8.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.034 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachetul 2 | 24 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.99 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVE04M3PSNM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





