Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, senzor fotoelectric furculă etichetă 40x3, 12...24 V DC, NPN NO/NÎ conectare M8
729,00 Lei
602,48 Lei
în stoc
SKU
XUVE04M3NSNM8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, photoelec sensor label fork 40x3, 12...24 V DC, NPN NO/NC connect M8
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | Ambalare pentru aplicație |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUV |
| Design senzor | Furcă |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Emisie | Infraroșu |
| Tip reglaj | Cu |
| Material | PA (poliamidă) 12 |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ sau 1 ND programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M8, 4 pini |
| Aplicație specifică produsului | Detecția etichetelor |
Complementar
| Material carcasă | Poliamidă |
|---|---|
| Configurare | Potențiometru numeric |
| Material lentilă | PC |
| Precizie | +/- 0,05 mm la 150 m/min |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Lungime etichetă | 2 MILIMETRU |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Distanță între etichete | 2 MILIMETRU |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție la inversare de polaritate |
| Viteză de trecere a obiectului | 200 METRU_PE_MINUT |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben), mod de reglaj și blocare tastă: 1 LED (roșu) |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune maximă | - |
| Întârziere pornire inițială | 30 MILISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 0,1 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4,1 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 1 | 6,5 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 1 | 9,5 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 1 | 0,035 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr de unități în pachetul 2 | 44 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 2 | 1,858 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUVE04M3NSNM8 |
| Unitate de măsura | Pce |





