Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori de mutare cu raze multiple, Perdele de lumină de siguranță Telemecanique XUSL, Raze multiple pentru codificarea brațului A
3.165,00 Lei
2.615,70 Lei
în stoc
SKU
XUSZPM5AXPL09
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Multi beam muting sensors, Telemecanique Safety light curtains XUSL, Multibeams for arm A coding
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Senzori de întrerupere cu fascicule multiple |
| Denumire scurtă dispozitiv | XUSZPM5 |
| Tip ieșire | 1 ieșire solid-state PNP discret (NÎ) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | transmitător + receptor, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | IR LED 940 nm |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Via alimentare externă |
| Consum de curent | 42 mA fără sarcină |
| Tensiune de ieșire | 24 V |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0.5 V |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA |
| Semnalizare locală | 1 LED receptor verde, portocaliu și roșu |
| Culoare carcasă | Gri |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - mașini |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date de fiabilitate și siguranță | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms conform IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0.35 +/- 0.05 mm (f= 10-55 Hz) conform IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 17 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.39 KILOGRAM |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.289 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZPM5AXPL09 |
| Unitate de măsura | Pce |





