Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe de anulare precompuse cu fascicul unic, Perdele de lumină de siguranță Telemecanique XUSL, braț de perdea de lumină T 4parallel material transparent
7.414,00 Lei
6.127,27 Lei
în stoc
SKU
XUSZAST4PPT
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Single beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm T 4parallel transparent material
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de mutare precompilate cu fascicul unic |
| Nume scurt dispozitiv | XUSZAS |
| Tip ieșire | 4 ieșiri discrete solid-state PNP (NO) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Aplicație specifică produs | Intrare/ieșire sistem de transport, viteză normală sistem de transport |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detecția pieselor transparente |
| Rază de detectare | > 75 cm lungime palet |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | senzor fotoelectric sistem reflex, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | IR LED |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Via conector |
| Consum de curent | 42 mA |
| Tensiune ieșire | 24 V |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0.5 V |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA |
| Semnalizare locală | 4 LED galben receptor |
| Culoare carcasă | Roșu RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - mașini |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date de fiabilitate siguranță | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms conform IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0.35 +/- 0.05 mm (f= 10-55 Hz) conform IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 20 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 87 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 4.31 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | CAR |
| Număr unități în ambalaj 2 | 1 |
| Înălțime ambalaj 2 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 20 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 87 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 4.31 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZAST4PPT |
| Unitate de măsura | Pce |





