Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe de silențiere pregătite, perdele de lumină de siguranță Telemecanique XUSL, braț perdea de lumină T 4 transportor paralel de mare viteză
7.715,00 Lei
6.376,03 Lei
în stoc
SKU
XUSZAST4PPS
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Single beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm T 4parallel high speed conveyor
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de silențiere preconstruite cu fascicul unic |
| Denumire scurtă dispozitiv | XUSZAS |
| Tip ieșire | 4 ieșiri discrete cu tranzistor solid-state PNP (NO) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Reflexie polarizată |
| Aplicație specifică produs | Direcție intrare/ieșire sistem de transport, sistem de transport cu viteză mare |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detecția pieselor opace |
| Rază de detecție | > 75 cm lungimea paletei, > 75 cm spațiu între pachete |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | senzor fotoelectric cu sistem reflexiv, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | IR LED |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Via conector |
| Consum de curent | 42 mA |
| Tensiune ieșire | 24 V |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0,5 V |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA |
| Semnalizare locală | 4 LED galbene receptor |
| Culoare carcasă | Roșu RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - mașini |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date privind fiabilitatea siguranței | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms în conformitate cu IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0,35 +/- 0,05 mm (f= 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 120 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 4,91 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Numărul de unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 14,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 120 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4,91 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZAST4PPS |
| Unitate de măsura | Pce |





