Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe de mut preconstructie cu fascicul unic, perdele de lumină de siguranță Telemecanique XUSL, braț perdeă de lumină T 4parallel
7.414,00 Lei
6.127,27 Lei
în stoc
SKU
XUSZAST4PP
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Single beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm T 4parallel
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de muting preconstructate cu fascicul unic |
| Denumire scurtă dispozitiv | XUSZAS |
| Tip ieșire | 4 ieșiri solid-state PNP discrete (NO) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Aplicație specifică produs | Intrare/ieșire sistem transportor, viteză normală sistem transportor |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detecția pieselor opace |
| Rază de detectare | > 75 cm lungime palet, > 75 cm spațiu între pachete |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | senzor fotoelectric sistem reflex, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | IR LED |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Prin conector |
| Consum de curent | 42 mA |
| Tensiune ieșire | 24 V |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0.5 V |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA |
| Semnalizare locală | 4 LED galben receptor |
| Culoare carcasă | Roșu RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - mașini |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date siguranță și fiabilitate | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms conform IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0.35 +/- 0.05 mm (f= 10-55 Hz) conform IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 87 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 3.538 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 87 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.31 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZAST4PP |
| Unitate de măsura | Pce |





