Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe de anulare preconstructite cu fascicul unic, cortine de lumină de siguranță Telemecanique XUSL, braț cortină de lumină T 2crossed
5.901,00 Lei
4.876,86 Lei
în stoc
SKU
XUSZAST2XT
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Single beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm T 2crossed
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de muting preconstructie cu o singură rază |
| Denumire scurtă dispozitiv | XUSZAS |
| Tip ieșire | 2 ieșiri solid-state PNP discrete (NÎ) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Fascicul transmis |
| Aplicație specifică produs | Intrare/ieșire sistem de transport, viteză normală sistem de transport |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detecția pieselor opace |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | transmitere + recepție, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | LED infraroșu |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Via conector |
| Consum de curent | 42 mA |
| Tensiune de ieșire | 24 V |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0.5 V |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA |
| Semnalizare locală | 2 LED galben receptor |
| Culoare carcasă | Roșu RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - utilaje |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date fiabilitate siguranță | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms conform IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0.35 +/- 0.05 mm (f= 10-55 Hz) conform IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 70 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 3.005 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | P06 |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 28.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 80 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 11.005 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZAST2XT |
| Unitate de măsura | Pce |





