Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe de mutare pregătite, cortine de siguranță cu lumină Telemecanique XUSL, braț cortină L 2 încrucișate
3.934,00 Lei
3.251,24 Lei
în stoc
SKU
XUSZASL2XT
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Single beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm L 2crossed
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de mutare prefabricate cu fascicul unic |
| Denumire scurtă dispozitiv | XUSZAS |
| Tip ieșire | 2 ieșiri cu stare solidă PNP discrete (NO) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Aplicație specifică produs | Direcția de ieșire a sistemului de transport, viteza normală a sistemului de transport |
| Aplicație specifică a detectorului fotoelectric | Detecția pieselor opace |
| Rază de detecție | 0...10 cm spațiu între pachete, > 32 cm spațiu între pachete |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | transmițător + receptor, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | IR LED |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Via conector |
| Consum de curent | 42 mA |
| Tensiune de ieșire | 24 V |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0.5 V |
| Semnalizare locală | 2 LED galben receptor |
| Culoare carcasă | Roșu RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - mașini |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date de fiabilitate și siguranță | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms conform IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0.35 +/- 0.05 mm (f= 10-55 Hz) conform IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 19.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 39.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 1.722 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S03 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.172 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZASL2XT |
| Unitate de măsura | Pce |





