Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe de mutare preamontate cu fascicul unic, Cortine de lumină de siguranță Telemecanique XUSL, braț de cortină de lumină L 2paralel din material transparent
4.024,00 Lei
3.325,62 Lei
în stoc
SKU
XUSZASL2PPT
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Single beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm L 2parallel transparent material
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de control single-beam preamontate |
| Nume scurt dispozitiv | XUSZAS |
| Tip ieșire | 2 ieșiri discrete solid-state PNP (NO) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Aplicație specifică produs | Direcție ieșire sistem de transport, viteză normală sistem de transport |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detecția pieselor transparente |
| Rază de detecție | > 40 cm spațiu între pachet |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | senzor fotoelectric sistem reflex, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | IR LED |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Via conector |
| Consum de curent | 42 mA |
| Tensiune de ieșire | 24 V |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0.5 V |
| Capacitate de comutație în mA | 100 mA |
| Semnalizare locală | 2 LED galben receptor |
| Culoare carcasă | Roșu RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - mașini |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date fiabilitate siguranță | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms în conformitate cu IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0.35 +/- 0.05 mm (f= 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 43 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 2.16 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S04 |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.86 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZASL2PPT |
| Unitate de măsura | Pce |





