Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe de anulare preamontate cu fascicul unic, Cortine de siguranță fotoelectrice Telemecanique XUSL, braț cortină L 2 transportor cu bandă de viteză mare
4.176,00 Lei
3.451,24 Lei
în stoc
SKU
XUSZASL2PPS
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Single beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm L 2parallel high speed conveyor
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de muting preconstruite cu fascicul unic |
| Nume scurt dispozitiv | XUSZAS |
| Tip ieșire | 2 discrete solid-state PNP (NO) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Aplicație specifică produs | Direcție ieșire sistem transportor, sistem transportor viteză mare |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detecția pieselor opace |
| Rază de detectare | > 40 cm spațiu între pachet |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | senzor fotoelectric sistem reflex, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | IR LED |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Via conector |
| Consum curent | 42 mA |
| Tensiune de ieșire | 24 V |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0.5 V |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA |
| Semnalizare locală | 2 LED galbene receptor |
| Culoare carcasă | Roșu RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - mașini |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date fiabilitate siguranță | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms conform IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0.35 +/- 0.05 mm (f= 10-55 Hz) conform IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 50 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 2.4 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S04 |
| Număr de unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.1 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZASL2PPS |
| Unitate de măsura | Pce |





