Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe de inhibare preconfigurate cu fascicul unic, Perdele de siguranță cu lumină Telemecanique XUSL, braț perdea de lumină L 2parallel
3.341,00 Lei
2.761,16 Lei
în stoc
SKU
XUSZASL2PP
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Single beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm L 2parallel
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de silențiere prefabricate cu fascicul unic |
| Denumire scurtă dispozitiv | XUSZAS |
| Tip ieșire | 2 ieșiri discrete solid-state PNP (NO) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Aplicație specifică produs | Direcție ieșire sistem transportor, viteză normală sistem transportor |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detecția pieselor opace |
| Domeniu de detecție | > 40 cm spațiu între pachete |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | senzor fotoelectric sistem reflex, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | IR LED |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Via conector |
| Consum curent | 42 mA |
| Tensiune ieșire | 24 V |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0.5 V |
| Semnalizare locală | 2 LED gale receptor |
| Culoare carcasă | Roșu RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - mașini |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date fiabilitate siguranță | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms conform IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0.35 +/- 0.05 mm (f= 10-55 Hz) conform IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 44 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 1.793 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S04 |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.86 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZASL2PP |
| Unitate de măsura | Pce |





