Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe muting multifascicule preasamblate, Cortine de lumină de siguranță Telemecanique XUSL, braț cortină de lumină T 4P fascicule transportor de mare viteză
9.778,00 Lei
8.080,99 Lei
în stoc
SKU
XUSZAMT4PTS
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Multi beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm T 4P beams high speed conveyor
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de dezactivare multi-fascicul pre-construite |
| Denumire scurtă dispozitiv | XUSZAM |
| Tip ieșire | 4 ieșiri discrete solid-state PNP (NÎ) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Aplicație specifică produs | Intrare/ieșire sistem transportor, sistem transportor viteză mare |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detecția pieselor opace |
| Rază de detecție | > 90 cm lungime palet, > 90 cm spațiu între pachete |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | transmițător + receptor, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | LED IR 940 nm |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Via conector |
| Consum de curent | 42 mA |
| Tensiune de ieșire | 24 V |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0,5 V |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA |
| Semnalizare locală | 4 LED galbene receptor |
| Culoare carcasă | Roșu RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - mașini |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date privind fiabilitatea siguranței | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms conform IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0,35 +/- 0,05 mm (f= 10-55 Hz) conform IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 103 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 5,53 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr de unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 14,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 103 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5,53 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZAMT4PTS |
| Unitate de măsura | Pce |





