Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe de mutare preamontate multi-fascicul, Cortine de lumină de siguranță Telemecanique XUSL, braț de cortină de lumină T 4 fascicule paralele
9.460,00 Lei
7.818,18 Lei
în stoc
SKU
XUSZAMT4PT
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Multi beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm T 4parallel beams
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de ridicare preconstructate cu fascicule multiple |
| Nume scurt dispozitiv | XUSZAM |
| Tip ieșire | 4 ieșiri discrete solid-state PNP (NO) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Through beam |
| Aplicație specifică produs | Intrare/ieșire sistem transportor, viteză normală sistem transportor |
| Aplicație specifică detector fotoelectric | Detecția pieselor opace |
| Rază de detecție | > 75 cm lungime palet, > 75 cm spațiu între pachete |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | transmițător + receptor, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | IR LED 940 nm |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Via conector |
| Consum de curent | 42 mA |
| Tensiune de ieșire | 24 V |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0.5 V |
| Capacitate de comutație în mA | 100 mA |
| Semnalizare locală | 4 LED galbene receptor |
| Culoare carcasă | Roșu RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - compatibilitate electromagnetică 98/37/EEC - mașinării |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date fiabilitate siguranță | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn pentru 16 ms conform IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0.35 +/- 0.05 mm (f= 10-55 Hz) conform IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 91 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 5.14 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 91 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5.14 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZAMT4PT |
| Unitate de măsura | Pce |





