Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Brațe de silențiere prefabricate cu fascicule multiple, cortine de siguranță fotoelectrice Telemecanique XUSL, braț cortină de siguranță L 2 fascicule paralele pentru transportor de înaltă viteză
5.001,00 Lei
4.133,06 Lei
în stoc
SKU
XUSZAML2PTS
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Multi beam prebuilt muting arms, Telemecanique Safety light curtains XUSL, light curtain arm L 2parallel beams high speed conveyor
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety light curtains XUSL |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Brațe de mutare precompuse multi-fascicul |
| Nume scurt dispozitiv | XUSZAM |
| Tip de ieșire | 2 ieșiri discrete solid-state PNP (NO) |
Complementar
| Compatibilitate produs | XUSL4M |
|---|---|
| Sistem de detecție | Through beam |
| Aplicație specifică produs | Direcție de ieșire sistem transportor, sistem transportor de mare viteză |
| Aplicație specifică senzor fotoelectric | Detecția de piese opace |
| Rază de detectare | 0...10 cm spațiu între pachete, > 32 cm spațiu între pachete |
| Timp de răspuns | < 100 ms |
| Compoziție kit | transmitter + receiver, ghid de pornire rapidă |
| Emisie | IR LED 940 nm |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC +/- 20 % |
| Alimentare | Via conector |
| Consum de curent | 42 mA |
| Tensiune de ieșire | 24 V |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Cădere de tensiune | <0.5 V |
| Capacitate de comutare în mA | 100 mA |
| Semnalizare locală | 2 LED galben receptor |
| Culoare carcasă | Red RAL 3000 |
Mediu
| Directive | 89/336/EEC - electromagnetic compatibility 98/37/EEC - machinery |
|---|---|
| Certificări produs | CE |
| Date de fiabilitate siguranță | PFHd = 2.73E-7 1/h |
| Grad de protecție IP | IP65 |
| Rezistență la șocuri | 10 gn for 16 ms conforming to IEC 61496-1 |
| Rezistență la vibrații | 0.35 +/- 0.05 mm (f= 10-55 Hz) conforming to IEC 61496-1 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 51 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 2.76 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S04 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.46 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUSZAML2PTS |
| Unitate de măsura | Pce |





